prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

Dzień dobry, czy znacie może prywatne przedszkole miasteczko wilanów w Warszawie? Chciałabym zapisać tam swoje dziecko, jednak chce najpierw poznać opinie od osób, które zapisały już swoje dzieci.

versior

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

Nikuś23

Posty: 2

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo dużo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

wiesław11

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był problem z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

Yuri20

Posty: 9

 
Ja polecam Ci prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj możesz zobaczyć ich program nauczania http://www.karate-kids.pl. Moja córka do niego chodzi od paru miesięcy i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Moja córka jest niezwykle szczęśliwa, codziennie wstaję z uśmiechem i pędzi prędko do przedszkola.

arko1916

Posty: 19

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niezwykle ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niezwykle dobrze po nich rozwijać.

namok

Posty: 14

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

Krowlo

Posty: 2

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo wiele zalet. Ja również posłałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na bardzo dużo kreatywnych zajęć.

12erBis

Posty: 3

 
Prywatne przedszkole wilanów proponuje mnóstwo interesujących i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i zbadać, co mają do zaoferowania. Wówczas będziesz mogła podjąć decyzje.

englandrm

Posty: 2