wycena spółki, poszukuję

wycena spółki, poszukuję

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują bardzo dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

@_24lampy

Posty: 1

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, jakie zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość mnóstwo, więc należałoby czytać opinie na ich temat.

edyta123

Posty: 9

 
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest wycena spółki. Możesz porozmawiać z kimś z biura aktuarialnego i podpowiedzą Ci, co dokładnie powinieneś zrobić.

Freakster89

Posty: 27

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeśli zlecimy to odpowiednim osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego warto się do nich zgłosić.

grzes3345

Posty: 18

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na inne sposoby. Wszystko zależy od danej firmy, a zarówno z którym przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Yuri20

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeżeli zlecimy to właściwym osobom. Na rynku są specjalne firmy, wobec tego warto się do nich zgłosić.

Nesior

Posty: 19

 
Musisz pamiętać, że do spraw upadłościowych powinna być wykonana wycena firmy w sposób bardzo profesjonalny, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują bardzo dokładną wycenę, a także możesz liczyć na profesjonalne doradztwo finansowe.

Grabow12

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Najczęściej jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednak może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

debiutt

Posty: 5