nauka pływania legnica, gdzie ?

nauka pływania legnica, gdzie ?

Prosto dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

Klaudi

Posty: 1

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, dlatego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

Kaazz

Posty: 8

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Kitas

Posty: 3

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, albowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeżeli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

kuBawodzu

Posty: 18

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, lecz trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Yuri20

Posty: 5

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

irecki67

Posty: 14

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, lecz nie dalej. To, zatem nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Milo@3

Posty: 16

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

ARTyMM

Posty: 6

 
Nie przepadam za wodą, natomiast naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, natomiast jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

MBsmoke

Posty: 8