dobry chirurg

dobry chirurg

Znacie kogoś kto się zajmuje wrastającymi paznokciami w okolicach Ostrowca? Mam już dość, bo paznokcie w duże paluchy u stóp mi tak rosną, że mam ciągle problem z zaczerwienieniem, obrzękiem i wiadomo, że pojawia się ból. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie to ogarnąć, wyciąć jakoś odpowiednio, tak żeby ten stan zapalny zniknął a paznokieć zaczął normalnie rosnąc.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Z mojej strony mogę Ci ewentualnie podpowiedzieć wizytę w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Targowej, gdzie przyjmuje doktor Kućma. Miałam problemy z żylakami i nie bardzo ktoś chciał się za to jakoś zabrać, żeby coś robić zabieg czy coś takiego i faktycznie ostatecznie dopiero on po konsultacji powiedział, że zabieg jest ryzykowny, ale można go próbować zrobić. I ostatecznie się zdecydowałam i całe szczęście, bo poprawa jest znacząca.

Wielki Duch

Posty: 3

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

090913123

Posty: 5

 
Nie orientuję się, jaki chirurg naczyniowiec w Kielcach jest dobry, a siostra potrzebuje wizyty. Koniecznie prywatnie, bo to poważna już zaawansowana choroba niedokrwienna. Pomożecie?

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

klapsik88

Posty: 7

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Nikuś23

Posty: 5

 
Prosto mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

Mamuśka

Posty: 7

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Lupusx

Posty: 7

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Ostrowcu i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

pawel253

Posty: 2