koszt budowy domu z drewna, polecicie ?

koszt budowy domu z drewna, polecicie ?

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, ale nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

fertuś

Posty: 1

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej prędko skorzystałem.

esdoen1

Posty: 19

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że dostoi się niesłychanie niskie ceny.

tigra32

Posty: 12

 
Podobają mi się nowomodne domy z bali, natomiast na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

pawel253

Posty: 4

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezwykle niskiej. Firma wszystkim się zajęła, zatem mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, albowiem mają w tym rzeczywiście dużą wprawę.

Kitas

Posty: 4

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bowiem oferta jest niezmiernie duża, a ceny są niezmiernie atrakcyjne. Wiem, co mówię, bowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są inne opcje, jeżeli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

azbee

Posty: 5

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

yarofe

Posty: 4

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

reklamos

Posty: 5

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem niezwykle, natomiast to niezwykle usatysfakcjonowany. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

dertus45

Posty: 21