anonse towarzyskie, który portal ?

anonse towarzyskie, który portal ?

Szukam ogłoszeń towarzyskich, jakie będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane poprzez roboty.

gregBard

Posty: 3

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

labuh

Posty: 8

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niezmiernie zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak mnóstwo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

wisła1905

Posty: 8

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Black_Riot

Posty: 3

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Totek

Posty: 13

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

gregBard

Posty: 5