jakie biurio księgowe w Gdańsku

jakie biurio księgowe w Gdańsku

Jakie biuro księgowe ogarnie pomoc dla początkującego przedsiębiorcy? Nie chcę, żeby mnie oszukano, bo to moja pierwsza przygoda z biznesem. Chciałbym ten mały zus wykorzystać i inne struktury optymalizacji. Jak możecie to podzielcie się wiedzą.

Jojojo4

Posty: 1

 
Warunki prowadzenia działalności gospodarczej niestety zmieniają się na niekorzyść i masz coraz mniej dróg optymalizacji podatkowej. Wszędzie jakieś dziwne układy, ileż można?

Kremussi

Posty: 34

 
Potwierdzam, że w tym biurze masz odbiór osobisty dokumentów, jak potrzebujesz. Organizacja rewelacyjna, deklaracje podatkowe na czas, kwestie VAT i zmiany wyjaśnione, mocne dopasowanie do branżowej praktyki u przedsiębiorcy.

arko1916

Posty: 4

 
Sama się boję Nowego Ładu, liniowy podatek kiepsko wygląda, trzeba będzie chyba na ogólną skalę podatkową przechodzić. Parodia, że klasa średnia rozpoczyna się od 4000 złotych brutto. Nie wiem, co bym zrobiła bez księgowej. W tych przepisach się połapać teraz nierealne.

Krasny

Posty: 12

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

Krzysio

Posty: 4

 
Tak na marginesie to bardzo dobry blog o aktualnościach ze świata prowadzenia działalności gospodarczej https://biurorachunkowe.org.pl/. Ostatnio czytałem o zmianach w umowach o dzieło i o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Daje do myślenia, w jakim systemie w ogóle funkcjonujemy. Wiedza pochodzi bezpośrednio od biura rachunkowego z Gdańska, więc możesz się odezwać, jak potrzebujesz.

Fiszerrr

Posty: 2

 
Pani Beata dobrze ogarnia i to głównie dla małych, wchodzących na rynek firm. Masz też wszystkie usługi kadrowe, w tym wystawianie umów i inne kwestie. Przydatna sprawa, jak teraz się działa wręcz na granicy. Nie wiem tylko, czy przypadkiem niedługo nie wejdzie jakiś jednolity kontrakt.

Suit

Posty: 5

 
Najlepiej właśnie połączyć kadrowe sprawy z księgowymi, bo to się przydaje. Czysty outsourcing. Online tylko to nie wiem, raczej dla mocno doświadczonych. Jednak kontakt z księgową to większy spokój.

marek

Posty: 16