do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie pojazdu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są bardzo duże kolejki w urzędach, dlatego zastanawiam się czy się wyrobie.

edmundzik

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje samochodu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

pawel253

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

czassuu

Posty: 10

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Marioleczka

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, albowiem dostaniemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Black_Riot

Posty: 6

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć kłopot rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, lecz jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Kaass

Posty: 17

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Czarek

Posty: 6

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, natomiast o mnóstwo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeżeli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent zdobędziemy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

pawel253

Posty: 7

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Grabow12

Posty: 2

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam zdobyć, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Posty: 11