namioty uprawowe zestaw, sklep ?

namioty uprawowe zestaw, sklep ?

Kto ma growbox w domu albo w firmie? Słyszałem, iż dzięki tej szafie można rzeczywiście dużo zyskać, jeśli chodzi o rośliny, ale nie za niezwykle się na tym znam, zatem pytam Was.

mokwas

Posty: 1

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

Ekurygo

Posty: 2

 
Według mnie growbox to porządne rozwiązanie. Ofertę można odnaleźć na https://flo-grow.eu i warto sobie to zbadać. Firma jest niezmiernie dobrze przygotowana i ma szafy w niezmiernie rozsądnych cenach. To jest propozycja dla niezmiernie wymagających klientów.

Lupusx

Posty: 15

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

gregBard

Posty: 6

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, niemniej jednak chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

TomekK

Posty: 7

 
Sam robiłem sobie growbox, bowiem wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można zrobić samemu.

zimek123456

Posty: 4