kto dzwonił z UK, jaki serwis ?

kto dzwonił z UK, jaki serwis ?

Wielokrotnie mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

PaweL

Posty: 1

 
Bez kłopotów można odszukać wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

TomekK

Posty: 9

 
Na nieszczęście, natomiast oszustów jest niesłychanie sporo. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Dosti

Posty: 3

 
Teraz już każdy winien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Kitas 

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Kizami90

Posty: 18

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

Yuri20

Posty: 7

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Morchepl

Posty: 11

 
Jeżeli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę dużo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

gregBard

Posty: 7